Často kladené dotazy

První rekonstrukci historického parku jsme dělali již začátkem 90. let v Sokolnicích u Brna. Od té doby jsme pod dohledem Národního památkového ústavu realizovali mnoho parků a zahrad. Nejhezčí vzpomínky máme na práci v Lednici. Tento úžasný park máme tzv. „pod kůží“ ještě z dob našich studií a rádi jsme se podíleli na jeho proměně před pár lety.

Veřejných i soukromých parků jsme již realizovali několik. Rozdílnost ve vytváření zmíněných prostor spočívá spíše v přístupu investorů, jejich zadání a očekávání. Naše profesní připravenost je však odpovídající ve všech těchto případech.

Ano, jsme schopni realizovat jak malé firemní areály, tak velké veřejné prostory. Naše pracovní týmy jsou velmi flexibilní a mohou pracovat jak samostatně tak i společně, vyžaduje-li to velikost dané zakázky.

Vybavení naší firmy mechanizací včetně speciálních strojů je jedno z nejlepších v našem oboru. Zahrnuje nákladní auta, dodávky, traktory s příslušenstvím, zemní stroje, secí kombinátory, laserový grader apod. Tyto velké a robustní stroje samozřejmě doplňuje i ručně vedená mechanizace na dotváření potřebných detailů.

Tyto přidružené služby našim zákazníkům nabízíme také. U veřejných zakázek je velmi často již při vypsání soutěže na realizaci sadových úprav požadována následná několikaletá pěstební péče. Jsme na tyto služby dobře připraveni.